trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Beránku | 17:37 | |
Pavelkova | 17:38 | |
Petržílova | 17:39 | |
Platónova | 17:40 | |
Písková | 17:41 | |
Poliklinika Modřany | 17:42 | |
Tylova čtvrť | 17:43 | |
Družná | 17:44 | |
Labe | 17:46 | |
Hasova | 17:47 | |
Sídliště Lhotka | 17:48 | |
Lhotka | 17:49 | |
Novodvorská | 17:50 | |
Zálesí | 17:53 | |
Nemocnice Krč | 17:54 | |
Kačerov | 17:57 | |
Pod Dálnicí | 17:58 | |
Jemnická | 18:00 | |
Hadovitá | 18:01 | |
Ohradní | 18:02 | |
Michelská | 18:03 | |
Plynárna Michle | 18:05 | |
Chodovská | 18:06 | |
Bohdalec | 18:08 | |
Slavia | 18:10 | |
Bělocerkevská | 18:11 | |
Želivského | 18:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost