trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Beránku | 14:07 | |
Pavelkova | 14:08 | |
Petržílova | 14:09 | |
Platónova | 14:10 | |
Písková | 14:11 | |
Poliklinika Modřany | 14:12 | |
Tylova čtvrť | 14:13 | |
Družná | 14:14 | |
Labe | 14:16 | |
Hasova | 14:17 | |
Sídliště Lhotka | 14:18 | |
Lhotka | 14:19 | |
Novodvorská | 14:20 | |
Zálesí | 14:23 | |
Nemocnice Krč | 14:24 | |
Kačerov | 14:27 | |
Pod Dálnicí | 14:28 | |
Jemnická | 14:30 | |
Hadovitá | 14:31 | |
Ohradní | 14:32 | |
Michelská | 14:33 | |
Plynárna Michle | 14:35 | |
Chodovská | 14:36 | |
Bohdalec | 14:38 | |
Slavia | 14:40 | |
Bělocerkevská | 14:41 | |
Želivského | 15:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost