trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 18:21 | |
Mototechna | 18:22 | |
K Hájům | 18:23 | |
K Fialce | 18:24 | |
Bucharova | 18:26 | |
Nušlova | 18:27 | |
Nové Butovice | 18:29 | |
Karlštejnská | 18:31 | |
Butovická | 18:32 | |
Sídliště Jinonice | 18:33 | |
Jinonice | 18:35 | |
Vidoule | 18:36 | |
Hutmanka | 18:37 | |
U Waltrovky | 18:38 | |
Pod Šmukýřkou | 18:39 | |
U Měchurky | 18:40 | |
Klamovka | 18:42 | |
Klamovka | 18:44 | |
Nad Klamovkou | 18:45 | |
Pod Lipkami | 18:46 | |
Podbělohorská | 18:47 | |
Spiritka | 18:48 | |
Diskařská | 18:50 | |
Stadion Strahov | 18:51 | |
Koleje Strahov | 18:52 | |
Malovanka | 18:54 | |
Pod Královkou | 18:55 | |
Na Petynce | 18:56 | |
Vozovna Střešovice | 18:58 | |
Prašný most | 18:59 | |
Vítězné náměstí | 19:01 | |
Dejvická | 19:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost