trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 07:20 | |
Kafkova | 07:22 | |
Prašný most | 07:23 | |
Vozovna Střešovice | 07:24 | |
Na Petynce | 07:26 | |
Pod Královkou | 07:27 | |
Malovanka | 07:29 | |
Koleje Strahov | 07:31 | |
Stadion Strahov | 07:32 | |
Diskařská | 07:33 | |
Spiritka | 07:35 | |
Podbělohorská | 07:36 | |
Nad Klamovkou | 07:37 | |
Klamovka | 07:38 | |
Jinonická | 07:40 | |
U Měchurky | 07:41 | |
Pod Šmukýřkou | 07:42 | |
U Waltrovky | 07:43 | |
Hutmanka | 07:44 | |
Vidoule | 07:45 | |
Jinonice | 07:47 | |
Sídliště Jinonice | 07:49 | |
Karlštejnská | 07:50 | |
Nové Butovice | 07:53 | |
Nové Butovice | 07:54 | |
Nušlova | 07:55 | |
Bucharova | 07:57 | |
K Fialce | 07:58 | |
K Hájům | 07:59 | |
Mototechna | 08:00 | |
Bavorská | 08:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost