trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 22:08 | |
Mototechna | 22:09 | |
K Hájům | 22:10 | |
K Fialce | 22:11 | |
Bucharova | 22:13 | |
Nušlova | 22:14 | |
Nové Butovice | 22:16 | |
Karlštejnská | 22:18 | |
Butovická | 22:19 | |
Sídliště Jinonice | 22:20 | |
Jinonice | 22:22 | |
Vidoule | 22:23 | |
Hutmanka | 22:24 | |
U Waltrovky | 22:25 | |
Pod Šmukýřkou | 22:26 | |
U Měchurky | 22:27 | |
Klamovka | 22:28 | |
Klamovka | 22:30 | |
Nad Klamovkou | 22:31 | |
Pod Lipkami | 22:32 | |
Podbělohorská | 22:33 | |
Spiritka | 22:34 | |
Diskařská | 22:36 | |
Stadion Strahov | 22:37 | |
Koleje Strahov | 22:38 | |
Malovanka | 22:40 | |
Pod Královkou | 22:41 | |
Na Petynce | 22:42 | |
Vozovna Střešovice | 22:44 | |
Prašný most | 22:45 | |
Vítězné náměstí | 22:46 | |
Dejvická | 22:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost