trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 22:48 | |
Mototechna | 22:49 | |
K Hájům | 22:50 | |
K Fialce | 22:51 | |
Bucharova | 22:53 | |
Nušlova | 22:54 | |
Nové Butovice | 22:56 | |
Karlštejnská | 22:58 | |
Butovická | 22:59 | |
Sídliště Jinonice | 23:00 | |
Jinonice | 23:02 | |
Vidoule | 23:03 | |
Hutmanka | 23:04 | |
U Waltrovky | 23:05 | |
Pod Šmukýřkou | 23:06 | |
U Měchurky | 23:07 | |
Klamovka | 23:08 | |
Klamovka | 23:10 | |
Nad Klamovkou | 23:11 | |
Pod Lipkami | 23:12 | |
Podbělohorská | 23:13 | |
Spiritka | 23:14 | |
Diskařská | 23:16 | |
Stadion Strahov | 23:17 | |
Koleje Strahov | 23:18 | |
Malovanka | 23:20 | |
Pod Královkou | 23:21 | |
Na Petynce | 23:22 | |
Vozovna Střešovice | 23:24 | |
Prašný most | 23:25 | |
Vítězné náměstí | 23:26 | |
Dejvická | 23:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost