trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 05:44 | |
Stodůlky | 05:46 | |
Luka | 05:48 | |
Lužiny | 05:49 | |
Hůrka | 05:51 | |
Nové Butovice | 05:52 | |
Jinonice | 05:54 | |
Radlická | 05:56 | |
Smíchovské nádraží | 05:59 | |
Anděl | 06:01 | |
Karlovo náměstí | 06:03 | |
Národní třída | 06:04 | |
Můstek - B | 06:05 | |
Náměstí Republiky | 06:07 | |
Florenc - B | 06:08 | |
Křižíkova | 06:10 | |
Invalidovna | 06:12 | |
Palmovka | 06:13 | |
Českomoravská | 06:15 | |
Vysočanská | 06:17 | |
Kolbenova | 06:19 | |
Hloubětín | 06:21 | |
Rajská zahrada | 06:23 | |
Černý Most | 06:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost