trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
I. P. Pavlova | 16:30 | |
Dětská nemocnice Karlov | 16:31 | |
Apolinářská | 16:32 | |
Větrov | 16:33 | |
U Nemocnice | 16:34 | |
Karlovo náměstí | 16:36 | |
U Nemocnice | 16:37 | |
Větrov | 16:39 | |
Apolinářská | 16:40 | |
Na Bojišti | 16:41 | |
Kateřinská | 16:42 | |
I. P. Pavlova | 16:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost