trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
I. P. Pavlova | 09:00 | |
Dětská nemocnice Karlov | 09:01 | |
Apolinářská | 09:02 | |
Větrov | 09:03 | |
U Nemocnice | 09:04 | |
Karlovo náměstí | 09:06 | |
U Nemocnice | 09:07 | |
Větrov | 09:09 | |
Apolinářská | 09:10 | |
Na Bojišti | 09:11 | |
Kateřinská | 09:12 | |
I. P. Pavlova | 09:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost