trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 04:27 | |
Koleje Strahov | 04:28 | |
Malovanka | 04:30 | |
Pod Královkou | 04:31 | |
Na Petynce | 04:32 | |
Vozovna Střešovice | 04:34 | |
Prašný most | 04:35 | |
Vítězné náměstí | 04:36 | |
Dejvická | 05:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost