jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
20:08
vystoupit »
Koleje Strahov
20:09
vystoupit »
Malovanka
20:11
vystoupit »
Hládkov
20:12
vystoupit »
Vozovna Střešovice
20:14
vystoupit »
Prašný most
20:15
vystoupit »
Vítězné náměstí
20:17
vystoupit »
Dejvická
20:49
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.