trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 00:01 | |
Palackého náměstí | 00:02 | |
Jiráskovo náměstí | 00:03 | |
Arbesovo náměstí | 00:05 | |
Švandovo divadlo | 00:06 | |
Kobrova | 00:07 | |
Holečkova | 00:08 | |
Hřebenka | 00:10 | |
U Palaty | 00:12 | |
Stadion Strahov | 00:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost