trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 20:43 | |
U Palaty | 20:44 | |
Hřebenka | 20:46 | |
Holečkova | 20:48 | |
Kobrova | 20:49 | |
Švandovo divadlo | 20:50 | |
Arbesovo náměstí | 20:51 | |
Jiráskovo náměstí | 20:54 | |
Karlovo náměstí | 21:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost