trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 18:13 | |
U Palaty | 18:14 | |
Hřebenka | 18:16 | |
Holečkova | 18:18 | |
Kobrova | 18:19 | |
Švandovo divadlo | 18:20 | |
Arbesovo náměstí | 18:21 | |
Jiráskovo náměstí | 18:24 | |
Karlovo náměstí | 18:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost