jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
17:07
vystoupit »
Koleje Strahov
17:08
vystoupit »
Malovanka
17:10
vystoupit »
Hládkov
17:11
vystoupit »
Vozovna Střešovice
17:13
vystoupit »
Prašný most
17:14
vystoupit »
Vítězné náměstí
17:16
vystoupit »
Dejvická
17:49
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.