trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 16:28 | |
U Palaty | 16:29 | |
Hřebenka | 16:31 | |
Holečkova | 16:33 | |
Kobrova | 16:34 | |
Švandovo divadlo | 16:35 | |
Arbesovo náměstí | 16:36 | |
Jiráskovo náměstí | 16:39 | |
Karlovo náměstí | 16:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost