jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
14:37
vystoupit »
Koleje Strahov
14:38
vystoupit »
Malovanka
14:40
vystoupit »
Hládkov
14:41
vystoupit »
Vozovna Střešovice
14:43
vystoupit »
Prašný most
14:44
vystoupit »
Vítězné náměstí
14:46
vystoupit »
Dejvická
15:19
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.