trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Strašnice | 14:51 | |
Krematorium Strašnice | 14:52 | |
Vinohradské hřbitovy | 14:53 | |
Želivského | 14:54 | |
Mezi Hřbitovy | 14:56 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 14:58 | |
Biskupcova | 14:59 | |
Krejcárek | 15:02 | |
Palmovka | 15:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost