trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 08:58 | |
U Palaty | 08:59 | |
Hřebenka | 09:01 | |
Holečkova | 09:03 | |
Kobrova | 09:04 | |
Švandovo divadlo | 09:05 | |
Arbesovo náměstí | 09:06 | |
Jiráskovo náměstí | 09:09 | |
Karlovo náměstí | 09:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost