trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 15:31 | |
Palackého náměstí | 15:32 | |
Jiráskovo náměstí | 15:34 | |
Arbesovo náměstí | 15:36 | |
Švandovo divadlo | 15:37 | |
Kobrova | 15:38 | |
Holečkova | 15:39 | |
Hřebenka | 15:41 | |
U Palaty | 15:43 | |
Stadion Strahov | 15:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost