trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 13:28 | |
U Palaty | 13:29 | |
Hřebenka | 13:31 | |
Holečkova | 13:33 | |
Kobrova | 13:34 | |
Švandovo divadlo | 13:35 | |
Arbesovo náměstí | 13:36 | |
Jiráskovo náměstí | 13:39 | |
Karlovo náměstí | 13:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost