trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 23:25 | |
U Palaty | 23:26 | |
Hřebenka | 23:27 | |
Holečkova | 23:29 | |
Kobrova | 23:30 | |
Švandovo divadlo | 23:31 | |
Arbesovo náměstí | 23:32 | |
Jiráskovo náměstí | 23:35 | |
Karlovo náměstí | 23:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost