trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 20:01 | |
Palackého náměstí | 20:02 | |
Jiráskovo náměstí | 20:04 | |
Arbesovo náměstí | 20:06 | |
Švandovo divadlo | 20:07 | |
Kobrova | 20:08 | |
Holečkova | 20:09 | |
Hřebenka | 20:11 | |
U Palaty | 20:13 | |
Stadion Strahov | 20:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost