trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 15:28 | |
U Palaty | 15:29 | |
Hřebenka | 15:31 | |
Holečkova | 15:33 | |
Kobrova | 15:34 | |
Švandovo divadlo | 15:35 | |
Arbesovo náměstí | 15:36 | |
Jiráskovo náměstí | 15:39 | |
Karlovo náměstí | 15:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost