trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 15:01 | |
Palackého náměstí | 15:02 | |
Jiráskovo náměstí | 15:04 | |
Arbesovo náměstí | 15:06 | |
Švandovo divadlo | 15:07 | |
Kobrova | 15:08 | |
Holečkova | 15:09 | |
Hřebenka | 15:11 | |
U Palaty | 15:13 | |
Stadion Strahov | 15:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost