trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 12:58 | |
U Palaty | 12:59 | |
Hřebenka | 13:01 | |
Holečkova | 13:03 | |
Kobrova | 13:04 | |
Švandovo divadlo | 13:05 | |
Arbesovo náměstí | 13:06 | |
Jiráskovo náměstí | 13:09 | |
Karlovo náměstí | 13:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost