trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 12:13 | |
U Palaty | 12:14 | |
Hřebenka | 12:16 | |
Holečkova | 12:18 | |
Kobrova | 12:19 | |
Švandovo divadlo | 12:20 | |
Arbesovo náměstí | 12:21 | |
Jiráskovo náměstí | 12:24 | |
Karlovo náměstí | 12:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost