trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 10:28 | |
U Palaty | 10:29 | |
Hřebenka | 10:31 | |
Holečkova | 10:33 | |
Kobrova | 10:34 | |
Švandovo divadlo | 10:35 | |
Arbesovo náměstí | 10:36 | |
Jiráskovo náměstí | 10:39 | |
Karlovo náměstí | 10:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost