trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ve Žlíbku | 15:33 | |
Třebešovská | 15:34 | |
Komárovská | 15:35 | |
Lukavecká | 15:36 | |
Nádraží Horní Počernice | 15:38 | |
Vojická | 15:39 | |
Chvaly | 15:41 | |
Černý Most | 15:43 | |
Černý Most | 15:45 | |
Černý Most | 15:47 | |
Breitcetlova | 15:48 | |
Kapitána Stránského | 15:49 | |
Doležalova | 15:50 | |
Generála Janouška | 15:51 | |
Hejtmanská | 15:53 | |
Žárská | 15:55 | |
Sídliště Lehovec | 15:56 | |
Sídliště Hloubětín | 15:58 | |
Hloubětín | 15:59 | |
Bazén Hloubětín | 16:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost