trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bazén Hloubětín | 13:38 | |
Hloubětín | 13:39 | |
Sídliště Hloubětín | 13:40 | |
Sídliště Lehovec | 13:42 | |
Žárská | 13:43 | |
Hejtmanská | 13:45 | |
Generála Janouška | 13:47 | |
Doležalova | 13:48 | |
Kapitána Stránského | 13:49 | |
Breitcetlova | 13:50 | |
Černý Most | 13:52 | |
Černý Most | 13:54 | |
Chvaly | 13:58 | |
Vojická | 13:59 | |
Nádraží Horní Počernice | 14:01 | |
Lukavecká | 14:02 | |
Komárovská | 14:03 | |
Třebešovská | 14:04 | |
Ve Žlíbku | 14:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost