trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ve Žlíbku | 18:03 | |
Třebešovská | 18:04 | |
Komárovská | 18:05 | |
Lukavecká | 18:06 | |
Nádraží Horní Počernice | 18:08 | |
Vojická | 18:09 | |
Chvaly | 18:11 | |
Černý Most | 18:13 | |
Černý Most | 18:15 | |
Černý Most | 18:17 | |
Breitcetlova | 18:18 | |
Kapitána Stránského | 18:19 | |
Doležalova | 18:20 | |
Generála Janouška | 18:21 | |
Hejtmanská | 18:23 | |
Žárská | 18:25 | |
Sídliště Lehovec | 18:26 | |
Sídliště Hloubětín | 18:28 | |
Hloubětín | 18:29 | |
Bazén Hloubětín | 18:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost