trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ve Žlíbku | 16:33 | |
Třebešovská | 16:34 | |
Komárovská | 16:35 | |
Lukavecká | 16:36 | |
Nádraží Horní Počernice | 16:38 | |
Vojická | 16:39 | |
Chvaly | 16:41 | |
Černý Most | 16:43 | |
Černý Most | 16:45 | |
Černý Most | 16:47 | |
Breitcetlova | 16:48 | |
Kapitána Stránského | 16:49 | |
Doležalova | 16:50 | |
Generála Janouška | 16:51 | |
Hejtmanská | 16:53 | |
Žárská | 16:55 | |
Sídliště Lehovec | 16:56 | |
Sídliště Hloubětín | 16:58 | |
Hloubětín | 16:59 | |
Bazén Hloubětín | 17:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost