trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Skalka | 12:19 | |
Královická | 12:20 | |
Rembrandtova | 12:21 | |
Michelangelova | 12:22 | |
Skalka | 12:24 | |
Na Padesátém | 12:25 | |
Zahradní Město | 12:27 | |
Centrum Zahradní Město | 12:29 | |
Topolová | 12:30 | |
Záběhlická škola | 12:31 | |
U Lípy | 12:32 | |
Sídliště Spořilov | 12:34 | |
Sídliště Spořilov | 12:35 | |
Měchenická | 12:36 | |
Spořilov | 12:37 | |
Lešanská | 12:39 | |
Roztylské náměstí | 12:40 | |
Starý Spořilov | 12:41 | |
Depo Kačerov | 12:43 | |
V Zápolí | 12:44 | |
Pod Dálnicí | 12:46 | |
Kačerov | 12:47 | |
U Labutě | 12:48 | |
Nemocnice Krč | 12:50 | |
Klárův ústav | 12:51 | |
Ústav mateřství | 12:52 | |
IKEM | 12:53 | |
Ústavy Akademie věd | 12:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost