trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Skalka | 17:49 | |
Královická | 17:50 | |
Rembrandtova | 17:51 | |
Michelangelova | 17:52 | |
Skalka | 17:54 | |
Na Padesátém | 17:55 | |
Zahradní Město | 17:57 | |
Centrum Zahradní Město | 17:59 | |
Topolová | 18:00 | |
Záběhlická škola | 18:01 | |
U Lípy | 18:02 | |
Sídliště Spořilov | 18:04 | |
Sídliště Spořilov | 18:05 | |
Měchenická | 18:06 | |
Spořilov | 18:07 | |
Lešanská | 18:09 | |
Roztylské náměstí | 18:10 | |
Starý Spořilov | 18:11 | |
Depo Kačerov | 18:13 | |
V Zápolí | 18:14 | |
Pod Dálnicí | 18:16 | |
Kačerov | 18:17 | |
U Labutě | 18:18 | |
Nemocnice Krč | 18:20 | |
Klárův ústav | 18:21 | |
Ústav mateřství | 18:22 | |
IKEM | 18:23 | |
Ústavy Akademie věd | 18:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost