trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ústavy Akademie věd | 15:27 | |
V Lískách | 15:28 | |
IKEM | 15:29 | |
Ústav mateřství | 15:30 | |
Klárův ústav | 15:31 | |
Nemocnice Krč | 15:32 | |
U Labutě | 15:33 | |
Kačerov | 15:35 | |
V Zápolí | 15:37 | |
Depo Kačerov | 15:38 | |
Starý Spořilov | 15:39 | |
Roztylské náměstí | 15:40 | |
Lešanská | 15:41 | |
Spořilov | 15:43 | |
Spořilov | 15:44 | |
Měchenická | 15:45 | |
Sídliště Spořilov | 15:46 | |
Sídliště Spořilov | 15:47 | |
U Lípy | 15:48 | |
Záběhlická škola | 15:50 | |
Topolová | 15:51 | |
Centrum Zahradní Město | 15:52 | |
Zahradní Město | 15:54 | |
Na Padesátém | 15:55 | |
Skalka | 16:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost