trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Michelangelova | 15:37 | |
Skalka | 15:39 | |
Na Padesátém | 15:40 | |
Zahradní Město | 15:42 | |
Centrum Zahradní Město | 15:44 | |
Topolová | 15:45 | |
Záběhlická škola | 15:46 | |
U Lípy | 15:47 | |
Sídliště Spořilov | 15:49 | |
Sídliště Spořilov | 15:50 | |
Měchenická | 15:51 | |
Spořilov | 15:52 | |
Lešanská | 15:54 | |
Roztylské náměstí | 15:55 | |
Starý Spořilov | 15:56 | |
Depo Kačerov | 15:58 | |
V Zápolí | 15:59 | |
Pod Dálnicí | 16:01 | |
Kačerov | 16:02 | |
U Labutě | 16:03 | |
Nemocnice Krč | 16:05 | |
Klárův ústav | 16:06 | |
Ústav mateřství | 16:07 | |
IKEM | 16:08 | |
Ústavy Akademie věd | 16:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost