trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ústavy Akademie věd | 11:57 | |
V Lískách | 11:58 | |
IKEM | 11:59 | |
Ústav mateřství | 12:00 | |
Klárův ústav | 12:01 | |
Nemocnice Krč | 12:02 | |
U Labutě | 12:03 | |
Kačerov | 12:05 | |
V Zápolí | 12:07 | |
Depo Kačerov | 12:08 | |
Starý Spořilov | 12:09 | |
Roztylské náměstí | 12:10 | |
Lešanská | 12:11 | |
Spořilov | 12:13 | |
Spořilov | 12:14 | |
Měchenická | 12:15 | |
Sídliště Spořilov | 12:16 | |
Sídliště Spořilov | 12:17 | |
U Lípy | 12:18 | |
Záběhlická škola | 12:20 | |
Topolová | 12:21 | |
Centrum Zahradní Město | 12:22 | |
Zahradní Město | 12:24 | |
Na Padesátém | 12:25 | |
Skalka | 12:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost