trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ústavy Akademie věd | 13:57 | |
V Lískách | 13:58 | |
IKEM | 13:59 | |
Ústav mateřství | 14:00 | |
Klárův ústav | 14:01 | |
Nemocnice Krč | 14:02 | |
U Labutě | 14:03 | |
Kačerov | 14:05 | |
V Zápolí | 14:07 | |
Depo Kačerov | 14:08 | |
Starý Spořilov | 14:09 | |
Roztylské náměstí | 14:10 | |
Lešanská | 14:11 | |
Spořilov | 14:13 | |
Spořilov | 14:14 | |
Měchenická | 14:15 | |
Sídliště Spořilov | 14:16 | |
Sídliště Spořilov | 14:17 | |
U Lípy | 14:18 | |
Záběhlická škola | 14:20 | |
Topolová | 14:21 | |
Centrum Zahradní Město | 14:22 | |
Zahradní Město | 14:24 | |
Na Padesátém | 14:25 | |
Skalka | 14:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost