trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chodov | 07:08 | |
Dědinova | 07:10 | |
Roztyly | 07:12 | |
Choceradská | 07:15 | |
Hlavní | 07:16 | |
Spořilov | 07:17 | |
Teplárna Michle | 07:19 | |
Chodovská | 07:20 | |
Bohdalec | 07:22 | |
Slavia | 07:24 | |
Bělocerkevská | 07:25 | |
Na Míčánkách | 07:27 | |
Kodaňská | 07:28 | |
Slovinská | 07:29 | |
Krymská | 07:31 | |
Jana Masaryka | 07:32 | |
Náměstí Míru | 07:33 | |
Římská | 07:34 | |
Na Smetance | 07:36 | |
Náměstí Winstona Churchilla | 07:37 | |
Pernerova | 07:40 | |
Florenc | 07:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost