trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chodov | 20:38 | |
Dědinova | 20:40 | |
Roztyly | 20:42 | |
Choceradská | 20:45 | |
Hlavní | 20:46 | |
Spořilov | 20:47 | |
Teplárna Michle | 20:49 | |
Chodovská | 20:50 | |
Bohdalec | 20:52 | |
Slavia | 20:54 | |
Bělocerkevská | 20:55 | |
Na Míčánkách | 20:57 | |
Kodaňská | 20:58 | |
Slovinská | 20:59 | |
Krymská | 21:01 | |
Jana Masaryka | 21:02 | |
Náměstí Míru | 21:03 | |
Římská | 21:04 | |
Na Smetance | 21:06 | |
Náměstí Winstona Churchilla | 21:07 | |
Pernerova | 21:10 | |
Florenc | 21:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost