trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Florenc | 09:45 | |
Pernerova | 09:46 | |
Náměstí Winstona Churchilla | 09:49 | |
Na Smetance | 09:50 | |
Římská | 09:51 | |
Náměstí Míru | 09:53 | |
Jana Masaryka | 09:55 | |
Krymská | 09:56 | |
Slovinská | 09:59 | |
Na Míčánkách | 10:00 | |
Bělocerkevská | 10:01 | |
Slavia | 10:03 | |
Bohdalec | 10:05 | |
Chodovská | 10:07 | |
Teplárna Michle | 10:08 | |
Spořilov | 10:10 | |
Hlavní | 10:11 | |
Sídliště Spořilov | 10:13 | |
Hlavní | 10:14 | |
Lešanská | 10:15 | |
Nad Pahorkem | 10:16 | |
Roztyly | 10:18 | |
Dědinova | 10:20 | |
Chodov | 10:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost