trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chodov | 20:23 | |
Dědinova | 20:25 | |
Roztyly | 20:27 | |
Choceradská | 20:30 | |
Hlavní | 20:31 | |
Spořilov | 20:32 | |
Teplárna Michle | 20:34 | |
Chodovská | 20:35 | |
Bohdalec | 20:37 | |
Slavia | 20:39 | |
Bělocerkevská | 20:40 | |
Na Míčánkách | 20:42 | |
Kodaňská | 20:43 | |
Slovinská | 20:44 | |
Krymská | 20:46 | |
Jana Masaryka | 20:48 | |
Náměstí Míru | 20:49 | |
Římská | 20:50 | |
Na Smetance | 20:52 | |
Náměstí Winstona Churchilla | 20:53 | |
Pernerova | 20:56 | |
Florenc | 21:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost