trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dvorce | 17:04 | |
Dvorce | 17:04 | |
U Školy | 17:06 | |
U Háje | 17:07 | |
Dobeška | 17:08 | |
U Dobešky | 17:09 | |
Zemanka | 17:10 | |
Zelený pruh | 17:11 | |
Na Planině | 17:12 | |
Ryšánka | 17:14 | |
Antala Staška | 17:15 | |
Poliklinika Budějovická | 17:16 | |
Budějovická | 17:18 | |
Zelená liška | 17:19 | |
Pankrác | 17:21 | |
Sídliště Pankrác | 17:23 | |
Kavčí hory | 17:24 | |
Na Hřebenech | 17:25 | |
Děkanka | 17:26 | |
Pražského povstání | 17:27 | |
Klikovka | 17:29 | |
Doliny | 17:30 | |
Podolská vodárna | 17:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost