trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Podolská vodárna | 18:46 | |
Doliny | 18:47 | |
Klikovka | 18:48 | |
Pražského povstání | 18:50 | |
Děkanka | 18:51 | |
Na Hřebenech | 18:52 | |
Kavčí hory | 18:53 | |
Milevská | 18:54 | |
Sídliště Pankrác | 18:55 | |
Pankrác | 18:57 | |
Pankrác | 18:58 | |
Zelená liška | 18:59 | |
Budějovická | 19:01 | |
Poliklinika Budějovická | 19:02 | |
Antala Staška | 19:03 | |
Ryšánka | 19:04 | |
Na Planině | 19:06 | |
Zemanka | 19:07 | |
U Dobešky | 19:08 | |
Dobeška | 19:09 | |
U Háje | 19:11 | |
U Školy | 19:12 | |
Dvorce | 19:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost