trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Podolská vodárna | 14:16 | |
Doliny | 14:17 | |
Klikovka | 14:18 | |
Pražského povstání | 14:20 | |
Děkanka | 14:21 | |
Na Hřebenech | 14:22 | |
Kavčí hory | 14:23 | |
Milevská | 14:24 | |
Sídliště Pankrác | 14:25 | |
Pankrác | 14:27 | |
Pankrác | 14:28 | |
Zelená liška | 14:29 | |
Budějovická | 14:31 | |
Poliklinika Budějovická | 14:32 | |
Antala Staška | 14:33 | |
Ryšánka | 14:34 | |
Na Planině | 14:36 | |
Zemanka | 14:37 | |
U Dobešky | 14:38 | |
Dobeška | 14:39 | |
U Háje | 14:41 | |
U Školy | 14:42 | |
Dvorce | 15:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost