trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Podolská vodárna | 09:46 | |
Doliny | 09:47 | |
Klikovka | 09:48 | |
Pražského povstání | 09:50 | |
Děkanka | 09:51 | |
Na Hřebenech | 09:52 | |
Kavčí hory | 09:53 | |
Milevská | 09:54 | |
Sídliště Pankrác | 09:55 | |
Pankrác | 09:57 | |
Pankrác | 09:58 | |
Zelená liška | 09:59 | |
Budějovická | 10:01 | |
Poliklinika Budějovická | 10:02 | |
Antala Staška | 10:03 | |
Ryšánka | 10:04 | |
Na Planině | 10:06 | |
Zemanka | 10:07 | |
U Dobešky | 10:08 | |
Dobeška | 10:09 | |
U Háje | 10:11 | |
U Školy | 10:12 | |
Dvorce | 10:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost