trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Podolská vodárna | 14:01 | |
Doliny | 14:02 | |
Klikovka | 14:03 | |
Pražského povstání | 14:05 | |
Děkanka | 14:06 | |
Na Hřebenech | 14:07 | |
Kavčí hory | 14:08 | |
Milevská | 14:09 | |
Sídliště Pankrác | 14:10 | |
Pankrác | 14:12 | |
Pankrác | 14:13 | |
Zelená liška | 14:14 | |
Budějovická | 14:16 | |
Poliklinika Budějovická | 14:17 | |
Antala Staška | 14:18 | |
Ryšánka | 14:19 | |
Na Planině | 14:21 | |
Zemanka | 14:22 | |
U Dobešky | 14:23 | |
Dobeška | 14:24 | |
U Háje | 14:26 | |
U Školy | 14:27 | |
Dvorce | 14:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost