trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dvorce | 20:19 | |
Dvorce | 20:19 | |
U Školy | 20:21 | |
U Háje | 20:22 | |
Dobeška | 20:23 | |
U Dobešky | 20:24 | |
Zemanka | 20:25 | |
Zelený pruh | 20:26 | |
Na Planině | 20:27 | |
Ryšánka | 20:29 | |
Antala Staška | 20:30 | |
Poliklinika Budějovická | 20:31 | |
Budějovická | 20:33 | |
Zelená liška | 20:34 | |
Pankrác | 20:36 | |
Sídliště Pankrác | 20:38 | |
Kavčí hory | 20:39 | |
Na Hřebenech | 20:40 | |
Děkanka | 20:41 | |
Pražského povstání | 20:42 | |
Klikovka | 20:44 | |
Doliny | 20:45 | |
Podolská vodárna | 21:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost