trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dvorce | 12:34 | |
Dvorce | 12:34 | |
U Školy | 12:36 | |
U Háje | 12:37 | |
Dobeška | 12:38 | |
U Dobešky | 12:39 | |
Zemanka | 12:40 | |
Zelený pruh | 12:41 | |
Na Planině | 12:42 | |
Ryšánka | 12:44 | |
Antala Staška | 12:45 | |
Poliklinika Budějovická | 12:46 | |
Budějovická | 12:48 | |
Zelená liška | 12:49 | |
Pankrác | 12:51 | |
Sídliště Pankrác | 12:53 | |
Kavčí hory | 12:54 | |
Na Hřebenech | 12:55 | |
Děkanka | 12:56 | |
Pražského povstání | 12:57 | |
Klikovka | 12:59 | |
Doliny | 13:00 | |
Podolská vodárna | 13:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost