trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 23:55 | |
Rajská zahrada | 23:57 | |
Hloubětín | 23:59 | |
Kolbenova | 24:01 | |
Vysočanská | 24:03 | |
Českomoravská | 24:04 | |
Palmovka | 24:06 | |
Invalidovna | 24:08 | |
Křižíkova | 24:10 | |
Florenc - B | 24:11 | |
Náměstí Republiky | 24:13 | |
Můstek - B | 24:14 | |
Národní třída | 24:16 | |
Karlovo náměstí | 24:17 | |
Anděl | 24:19 | |
Smíchovské nádraží | 24:21 | |
Radlická | 24:24 | |
Jinonice | 24:26 | |
Nové Butovice | 24:28 | |
Hůrka | 24:29 | |
Lužiny | 24:31 | |
Luka | 24:32 | |
Stodůlky | 24:34 | |
Zličín | 24:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost